BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Rozstania nadszedł czas....

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Dla klas trzecich gimnazjum był to dzień pożegnania ze szkołą i nauczycielami. Śmiech i łzy towarzyszyły nam podczas uroczystego apelu tak pieczołowicie przygotowanego przez uczniów klas drugich i trzecich pod bacznym okiem p. Beaty Makowskiej i p. Haliny Stodolskiej.

Przeżyjmy to jeszcze raz....

SAM 0518

 

SAM 0531
Przemówienie Pani Dyrektor Marleny Treichel

SAM 0528
Prowadzenie: Nina Ziółkowska i Natalia Kminikowska

SAM 0516

SAM 0535

 

SAM 0524

 

SAM 0539
Nauczyciele wyróżnieni przez Panią Dyrektor za wzorowe przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego


Uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 70% z egzaminu gimnazjalnego

III A

1. Marta Paterska – 87%

2. Emilia Koss – 79%

3. Dominika Buler – 76%

III B

1. Kamil Dubilis – 86,83%

2. Julia Groszewska – 81,33%

3. Wiktoria Strojna – 71,83%
SAM 0544

Gratulacje!

Losowanie tableta

SAM 0545

….i kto go wygrał?

Dominika Buler
SAM 0546

Gratulacje!

Stypendia naukowe

Kamil Dubilis

Wiktoria Nalaskowska

Dominika Buler

Marta Paterska

Oliwia Kawalec
SAM 0552

Gratulacje!

Świadectwa z wyróżnieniem w IIIA

Wiktoria Nalaskowska 5,44

Marta Paterska 5,33

Emilia Koss 5,06

Dominika Buler 5,44

Oliwia Kawalec 5,11
SAM 0561


SAM 0563
Podziękowania dla rodziców

Świadectwo z wyróżnieniem w IIIB

Sandra Rogala 4,83
SAM 0567

Gratulacje!

SAM 0573
Podziękowania od rodziców


SAM 0574
Mistrz matematyki- finalista konkursu przedmiotowego z matematyki- Kamil Dubilis


SAM 0575
Mistrzyni ortografii-Marta Paterska

Gratulacje!


SAM 0577
Ślubowanie klas trzecich


Niespodzianki przygotowane przez uczniów klasy IIA
SAM 0585

SAM 0596

SAM 0600

SAM 0606

SAM 0610Na pożegnanie od klas trzecich
SAM 0611

SAM 0612

SAM 0614

Dla rodziców
SAM 0622

SAM 0627

Wszystkim naszym absolwentom życzymy wielu powodzeń i sukcesów na 'nowej drodze'!

Jolanta Świerszczko