BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

WSPANIAŁY SUKCES UCZNIÓW NASZEGO ZESPOŁU SZKÓŁ W XVI EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO PN. „CHROŃMY ŚRODOWISKO 2015/2016”

Uczestnicy konkursu w sali CEEW dniu 14 czerwca 2016 r. w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs ekologiczny – „Chrońmy Środowisko 2015/2015”. Konkurs polegał na całorocznej zbiórce baterii przez przedszkolaków i uczniów grudziądzkich placówek oświatowych. O miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała ilość zebranych baterii przez indywidualnego uczestnika zmagań konkursowych.
I tak bardzo miło nam poinformować, że spośród 8 – osobowej grupy uczniów klas I – III i IV – VI Szkoły Podstawowej nr 11 oraz uczniów Gimnazjum nr 1 trzy osoby znalazły się na podium.

Są to:
1)    Tomasz Wolentarski z kl. VI b – zdobywca I miejsca w kategorii szkół podstawowych.
2)    Weronika Dobrzyńska z kl. I b – zdobywczyni I miejsca w kategorii gimnazjów.
3)    Oliwia Grzegorzewicz z kl. VI b – zdobywczyni III miejsca w kategorii szkół podstawowych.
Wyróżnienia zdobyli:
1)    Aurelia Wyszyńska z kl. III b SP 11
2)    Nikola Szczerba z kl. III b SP 11
3)    Dominik Niegórski z kl. II c SP 11
4)    Kacper Surmacz z kl. V a SP 11
5)    Agnieszka Żywiecka z kl. II a Gim 1


Zwycięzcy konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody, które z pewnością znajdą praktyczne zastosowanie w ich życiu.   
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAJĘCIA TAK WYSOKICH LOKAT!!! A KONKURENCJA BYŁA BARDZO SILNA.
Warto podkreślić, że w ramach całorocznej zbiórki baterii szkoły uczestniczące we współzawodnictwie uzbierały 4,29 tony baterii. To najwyższy jak dotąd wynik w historii wszystkich edycji tego konkursu.
Na podziękowania zasługuje cała społeczność uczniowska, rodzice dzieci oraz nauczyciele, zwłaszcza wychowawcy, bo to właśnie dzięki ich zaangażowaniu nasze szkoły znalazły się w gronie placówek oświatowych zajmujących miejsca na tzw. pudle. Gimnazjum nr 1 znalazło się na miejscu II, a Szkoła Podstawowa zajęła miejsce III. Zwracamy jednak uwagę, że w tym konkursie liczyły się wyniki indywidualne uczniów. A te miejsca zostały nam przyznane po podliczeniu zbiórki baterii we wszystkich przedszkolach i szkołach działających na terenie Grudziądza.      
Opiekunowie współodpowiedzialni za przebieg konkursu w naszym zespole szkół:
Adrian Woźniak i Witold Zygadlewicz
    Na stronie CEE w Grudziądzu znajdują się fotografie z uroczystości wręczenia nagród:   
      Centrum Edukacji Ekologicznej
    Zapraszamy do galerii zdjęć i dyplomów naszych zwycięzców i uczniów wyróżnionych.