© 2013 by KG

wmtday2013_eng                 WMTDay 2013                                 http://zso1.nazwa.pl/zso/pic/logo.gif

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

nasza szkoła uczestniczy w akcji III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 27 września 2013 r. pod hasłem

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Program:

23-26.09.2013. Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole.

Pole tekstowe: 6•?=54

27.09.2013. Egzaminy z tabliczki mnożenia:

* Uczeń wybiera los z 5 trudnymi przypadkami mnożenia.
Na przykład: ---------------------------->

* Jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł
MT EXPERT. Zdobycie tytułu MT EXPERT upoważnia do bezpłatnego uczestniczenia w internetowym Konkursie Matematyczno-Logicznym „MT EXPERT” (27.09-06.10.2013 r., www.wmtday.org).

* W przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany. Egzamin można powtórzyć po       1 godzinie.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!

Więcej informacji: www.wmtday.org.

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!

CERTYFIKAT - zobacz

Koordynator Lokalny: