© 2013 by WM

PONOWNIE BARDZO DOBRY WYNIK ZBIORKI UŻYWANEJ ODZIEŻY
ZEBRALIŚMY PONAD PÓŁ TONY – 515 kg
(10.06.2013)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś, tj. 10 czerwca br. w naszym zespole szkół przy współudziale fundacji „DZIECI DLA ZIEMI” odbyła się druga w tym roku szkolnym zbiórka odzieży używanej, która przeznaczona jest dla osób potrzebujących. Dzięki tej akcji tekstylia, które zebraliśmy nie trafią na wysypiska śmieci, ale zostaną odpowiednio spożytkowane, a dochód uzyskany z nich (50 gr. za każdy oddany kilogram odzieży kolejny raz zasili Fundusz Rady Rodziców naszego zespołu szkół).
     Miło nam poinformować, że nasza placówka w drugiej takiej zbiórce zebrała ponad pół tony – 515 kg. Z prostych wyliczeń wynika, że konto Rady Rodziców tym razem zostanie zasilone kwotą 257,50 zł.

WSZYSTKIM UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM,  PRACOWNIKOM OBSŁUGI I ADMINISTRACJI SZKOŁY ORAZ BABCIOM, DZIADKOM, CIOCIOM, WUJKOM, SĄSIADOM I INNYM OSOBOM,
KTÓRE AKTYWNIE WŁĄCZYŁY SIĘ DO ZBIÓRKI UŻYWANEJ ODZIEŻY

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Szczególne podziękowania, w imieniu Fundacji oraz naszym własnym jako szkoły składamy uczniom klasy II b z gimnazjum: Magdalenie Rujner, Pawłowi Tolli oraz Kamilowi Kazanowskiemu. Uczniowie Ci wzorowo wykonali pracę związaną z podliczeniem i dostarczeniem odzieży z każdej klasy do punktu odbioru, który znajdował się na łączniku szkół. Dzięki ich wsparciu udało się szybko podliczyć, zważyć i załadować zebraną odzież do samochodu Fundacji.
     Po zakończeniu zbiórki odzieży został spisany protokół odbiorczy, na podstawie którego opracowano szczegółowe wyniki zbiórki tekstyliów dla każdej klasy. Wyniki 3 najlepszych klas przedstawiły się następująco:
  1. Klasa II b (Gim) - 124 kg
  2. Klasa II b (SP)   - 105 kg
  3. Klasa III b (SP)  - 81 kg

Niezależnie od wyników poszczególnych klas
w imieniu szkolnych organizatorów
drugiej zbiórki odzieży używanej, tj. członków kół:
CARITAS,
LIGI OCHRONY PRZYRODY
I SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W GRUDZIĄDZU
ich Opiekunów
i Pani dyrektor Marleny Treichel

WSZYSTKIM KLASOM JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Opiekun SK LOP:
WITOLD ZYGADLEWICZ