© 2013 by WM

UDANY XXXIII RAJD PIESZY "PRZYJACIÓŁ LASU"
(18.05.2013)

Wspólne zdjęcia na miejscu rozpoczęcia rajdu

W rajdzie tym wzięło udział 27 uczniów z naszego zespołu szkół, w tym 15 osób z SP 11 i 12 osób z Gim 1. Jego trasa wiodła z pętli tramwajowej w Tarpnie i prowadziła drogą wzdłuż ul. Trynkowej, następnie ul. Jana Pawła II do Osiedla Lotnisko i przez Lasek Komunalny do Szkoły Podstawowej nr 3 w Grudziądzu. Łącznie pokonaliśmy 12 km trasę. Podczas rajdu odbył się konkurs okolicznościowy pn. „Zwierzęta, drzewa, kwiaty leśne oraz wiosna w przyrodzie”, w którym uczniowie szkoły podstawowej zajęli II miejsce, a gimnazjum zdobyło miejsce I.

Dyplomy dla SP 11 i Gim 1 za zajęcie II i I miejsca w konkursie przyrodniczym

W konkursie przyrodniczym Szkołę Podstawową nr 11 reprezentowała Emilia Koss i Martyna Grodzka z kl. VI a, a Gimnazjum nr 1 Aneta Ceglińska i Natalia Niebojewska z kl. I b.

SERDECZNE GRATULACJE!!!

Zdobywczynie I i II miejsca:
Martyna Grodzka, Emilia Koss, Aneta Ceglińska i Natalia Niebojewska

Rajd zakończył się w Szkole Podstawowej nr 3, gdzie każdy uczestnik dla pokrzepienia sił otrzymał zupkę pomidorową oraz herbatkę z cytryną.

Opiekun koła turystycznego:
WITOLD ZYGADLEWICZ