© 2013 by WM

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO BRZOZY TORUŃSKIEJ i CIECHOCINKA
(9.05.2013)

Wspólne zdjęcie w Ciechocinku

9 maja 2013 r. uczniowie klas IV, V i VI oraz klasy I gimnazjum wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Gospodarstwa Agroturystycznego w Brzozie oraz do Ciechocinka. Grupa liczyła 50 uczestników. Nie da się ukryć, że atrakcje, jakie czekały na uczniów były wyjątkowe. Do dyspozycji uczniów w ramach całodniowego programu należały:
- oprowadzanie na koniach i kucykach,
- przejażdżka zaprzęgiem konnym,
- strzelanie z broni pneumatycznej,
- wędkowanie na stawie,
- pływanie łódkami,
- trampoliny typu „Batuty”,
- jazda na rowerach BMX,
- kontakt ze zwierzątkami domowymi: owieczki, kurczaczki, króliczki, kucyki, itp.,
- ognisko z kiełbaskami, - udostępnione były również gry playstation, boiska do siatkówki i koszykówki, huśtawki, dmuchaniec
– zjeżdżalnia „BAJDOCJA”, sklepik ze słodyczami i pamiątkami.
     Po pobycie w gospodarstwie udaliśmy się do Ciechocinka, gdzie obeszliśmy tężnie, park zdrojowy z grzybkiem. Każdy według własnego zapotrzebowania dokonał zakupu pamiątek. I chociaż Ciechocinek jest miejscowością uzdrowiskową, to i tak dla większości uczestników bezwzględnie największą przyjemność sprawił pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym, gdzie przyjęła nas miła obsługa dbająca zarówno o bezpieczeństwo jak i komfort naszego pobytu. Poniżej prezentujemy fotografie, z różnych miejsc, które stanowiły główne atrakcje naszej wycieczki. Jesteśmy przekonani, że pobyt na tej wycieczce pozostanie na długo w naszej pamięci.

Kierownik wycieczki:
WITOLD ZYGADLEWICZ