© 2013 by WM

Akademia Czystych Rąk Carex (III edycjA)
wielki sukces szkoły!
Uzyskaliśmy certyfikat SZKOŁA CZYSTYCH RĄK
(25.03.2013)

Bieżąca edycja programu Akademia Czystych Rąk Carex cieszyła się wśród uczniów i nauczycieli ogromną popularnością. To dowód na to, że nasza idea dbania o profilaktykę zdrowia najmłodszych poprzez edukowanie ich w zakresie prawidłowej higieny rąk, znajduje poparcie. Mamy nadzieję, że przeprowadzone w ramach programu lekcje przyczynią się do wzrostu świadomości dzieci, a także pomogą im wyrobić odpowiednie nawyki, których stosowanie pomoże skutecznie ustrzec się przed infekcjami.
    Uzyskane materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w wersji drukowanej i elektronicznej uatrakcyjniły prowadzone zajęcia. Na ich podstawie nauczyciele przeprowadzili lekcje z higieny rąk, a uczniowie poprzez zabawę zapoznali się z tematami: zdrowia oraz bakterii i wirusów.

Dzięki tak prowadzonym działaniom szkoła uzyskała
certyfikat Szkoła Czystych Rąk
.