© 2013 by WM

BARDZO DOBRY WYNIK ZBIORKI UŻYWANEJ ODZIEŻY
ZEBRALIŚMY PONAD PÓŁ TONY – 511 kg
(21.03.2013)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś, tj. 21 marca br. z okazji obchodów Pierwszego Dnia Wiosny w naszym zespole szkół przy współudziale fundacji „DZIECI DLA ZIEMI” odbyła się zbiórka odzieży używanej, która przeznaczona będzie dla osób potrzebujących (Domy Dziecka, Hospicja, Domy Opieki Społecznej, itp.). Dzięki tej akcji tekstylia, które zebraliśmy nie trafią na wysypiska śmieci, ale zostaną odpowiednio spożytkowane, a dochód uzyskany z nich (50 gr. za każdy oddany kilogram odzieży zasili Fundusz Rady Rodziców naszego zespołu szkół).
    Miło nam poinformować, że nasza placówka w pierwszej takiej zbiórce w historii naszych szkół zebrała ponad pół tony – 511 kg. Z prostych wyliczeń wynika, że konto Rady Rodziców zostanie zasilone kwotą 255,50 zł.

WSZYSTKIM UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM,
PRACOWNIKOM OBSŁUGI I ADMINISTRACJI SZKOŁY
ORAZ BABCIOM, DZIADKOM, CIOCIOM, WUJKOM, SĄSIADOM
I INNYM OSOBOM, KTÓRE AKTYWNIE WŁĄCZYŁY SIĘ
DO ZBIÓRKI UŻYWANEJ ODZIEŻY
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Szczególne podziękowania, w imieniu  Fundacji oraz naszym własnym jako szkoły składamy uczniom klasy II b z gim.: Pawłowi Tolli oraz Pawłowi Olesiewiczowi. Uczniowie Ci wzorowo wykonali pracę związaną z podliczeniem i dostarczeniem odzieży z każdej klasy do punktu odbioru, który znajdował się na holu głównym szkoły. Dzięki ich wsparciu udało się szybko podliczyć, zważyć i załadować zebraną odzież do samochodu Fundacji, który czekał przed budynkiem szkoły. Zostali oni wyróżnieni przez Fundację DYPLOMAMI UZNANIA. Serdecznie dziękujemy !

Dyplomy uznania dla uczniów za pomoc w przebiegu akcji w szkole

Po zakończeniu zbiórki odzieży został spisany protokół odbiorczy, na podstawie którego opracowano szczegółowe wyniki zbiórki tekstyliów dla każdej klasy. Wyniki te przedstawiają się następująco:

1.

2 kg

Razem:

511 kg

Niezależnie od wyników poszczególnych klas w imieniu szkolnych organizatorów pierwszej zbiórki odzieży używanej, tj. członków kół: CARITAS, LIGI OCHRONY PRZYRODY I SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W GRUDZIĄDZU oraz ich Opiekunów i Pani dyrektor Marleny Treichel.

WSZYSTKIM KLASOM JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY
I ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ ZBIÓRKĘ, KTÓRA BYĆ MOŻE ODBĘDZIE SIĘ
PODCZAS OBCHODÓW EKOFESTYNU – 7 czerwca 2013 r.
Termin jest w trakcie ustalania.

Ważenie i załadunek worków

Załadunek i donoszenie kolejnych worków z odzieżą

Opiekun SK LOP:
WITOLD ZYGADLEWICZ