© 2013 by WM

TO JUŻ ŚWIĘTA
(21.12.2012)

W piątek 21 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać inscenizację „Jasełek”.
     W tegoroczne przedstawieniu, oprócz tradycyjnych postaci św. Józefa, Maryi, pasterzy, aniołów i królów wzięły udział postacie z bajek, które przyszły do żłóbka złożyć Panu Jezusowi swoje symboliczne dary, jednak najważniejsze było przekazane mądre przesłanie odnoszące się do naszego życia i postępowania. Chór szkolny pod przewodnictwem pani Hani Szulc Lewandowskiej wykonał tradycyjne i współczesne kolędy, ale również zapowiadał kolejnych bohaterów przedstawienia.
     Ksiądz kanonik Józef Lipski udzielił nam błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na czas Świąt Bożego Narodzenia, jak również na cały 2013 rok.
     Na zakończenie piękne życzenia świąteczne i Noworoczne społeczności uczniowskiej złożyła pani dyrektor mgr Marlena Treichel.

Bożena Wojciechowska