uczniowie

z życia szkoły

archiwum aktualności

© 2012 by WM

Honorowy tytuł: „Szkoła Budująca Wrażliwość Społeczną”
(12.2012)
     „Warto Być Bohaterem” – to wspaniałe hasło świetnie oddaje najpiękniejsze cechy, jakie człowiek może w sobie wykształcić i ofiarować bliźniemu. Współczesny bohater naszej szkoły, to dziecko ofiarujące swój grosz dla potrzebujących, to wielkie zaangażowanie w zbiórce nakrętek oraz innych darów, nie tylko dzieci ale również rodziców i dziadków a nawet sąsiadów. Możemy być dumni, że do naszej szkoły chodzą uczniowie o otwartych i wrażliwych sercach, dla który najcenniejszym podziękowaniem jest uśmiech obdarowanego dziecka. Nie dziwi więc fakt, że po raz kolejny w 2012 roku otrzymaliśmy tytuł „Szkoły Budującej Wrażliwość Społeczną”.
      Dziękujemy za zaangażowanie, które przywraca wiarę w drugiego człowieka a w dzieciach rozwija wrażliwość i miłość.

Bożena Wojciechowska