nasz patron

aktualizacja 2013

© 2013 by MS

Pasowanie Uczniów klas pierwszych

14 października 2013r.  uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Wraz z wychowawczyniami Panią B. Krajinska i A. Stempień uczestniczyli w pięknej uroczystości. Miała ona bardzo odświętny charakter. Uświetnili ją wyjątkowi goście. Swoją obecnością zaszczycił szkołę Pan  Prezydent Grudziądza Robert Malinowski .

Uczniowie ślubowali godnie reprezentować  swoją szkołę oraz uczyć  się pilnie i sumiennie.

Każdy uczeń był pasowany  kolorowym ołówkiem przez Panią Dyrektor i otrzymał uścisk dłoni.

Po  części oficjalnej uczniowie złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową patrona szkoły Jana Heweliusza.

Trzecioklasiści pod  opieką Pani A. Kołtun przygotowali cześć  artystyczną, którą wszyscy z przyjemnością wysłuchali.

Rodzice uczniów przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek oraz pamiątki.

Iwona Szymańska

Anna Stempień