nasz patron

sportowa strona szkoły

aktualizacja 2013

© 2013 by KG

Konkurs Plastyczny "Zwierzaki Cudaki"

Nagrody, nagrody ….

W środę 17.12.2013r. wręczono uczniom klas I – III nagrody za udział w

Konkursie Plastycznym „Zwierzaki Cudaki”. Dzieci wykonały pomysłowe prace, które zostały przekazane do Ogniska Pracy Pozaszkolnej - organizatora konkursu.

I miejsce zajęła – Natalia Langowska z klasy II a, II miejsce – Weronika Klawczyńska, III miejsce – Natalia Goławska, obie z klasy III a. Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie – Natalia Cieślik (II a), Amelia Śliwińska (I a), Paweł Bernady (I a).

Ponadto w konkursie wzięli jeszcze udział następujący uczniowie: M. Kliwer, S. Gurska, Z. Bonczkowska, Sz. Rudnicki, A. Wiśniewska, I. Kitowski, C. Szleszyńska, B.Ostrowski, W. Afeltowicz, A. Krzysztofik, M. Motyka, Ł.Cieślik, M. Żurawska, M. Tolla, F. Czerwiński, W. Tabaka, J. Majorkiewicz, K. Sikorska.

Gratulujemy osobom nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

Na zakończenie spotkania p. Iwona Szymańska przypomniała uczniom zasady bezpiecznego spędzenia przerwy świątecznej.

Beata Jurzysta