BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Podziękowanie za 1,5%

373075028 2529387740553717 7132758588484258713 nKierujemy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie wszystkim, którzy przekazali 1,5 % podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły. Dzięki Państwa życzliwości i wsparciu możemy realizować szerokie działania i wspierać naszych uczniów. Takie postępowanie utwierdza nas w przekonaniu, że wśród nas są wspaniali ludzie, którzy nie oczekując nic w zamian, zawsze zdecydowani są na udzielenie pomocy naszym i swoim dzieciom, bo szkoła to przede wszystkim dzieci zasługujące na bardzo dobre warunki. Raz jeszcze Dziękując Wszystkim mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w przyszłym roku, a lista osób się zdecydowanie w powiększy, do czego Wszystkich zachęcamy.

Oto lista Wspaniałych i Życzliwych naszej szkole ludzi:

Balbuza Ewa

Balbuza Stanisław

Banaszek Katarzyna

Banaszek Karol

Chojnowska Urszula

Chojnowki Remigiusz

Filipska Andżelika

Filipscy Ireneusz i Ewa

Figurscy Adam i Gabriela

Gall Marek

Gołkowski Adam

Jóźwiak Mateusz

Kilanowska Agnieszka

Knak Łukasz

Kuich Teresa i Jerzy

Lipowscy Irena i Wiesław

Łacek Bartosz

Morczyńska Daniela

Nowak Roman i Elżbieta

Przyborowski Adam

Skomra Paulina i Paweł

Skowrońscy Radosław i Kamila

Surmacz Beata i Piotr

Szulc-Lewandowska Hanna

Swedura Agnieszka i Waldemar

Treichel Jacek i Marlena

Wiśniewski Karol

Wydrzyński Tadeusz

Zarański Mariusz

Zawieracz Ewa

oraz cztery osoby, które są anonimowe.

Dziękujemy!