PLANY LEKCJI w roku szkolnym
2013/2014
|
I a I b
II a
II b III a
III b
|
KLASA I a
|
wychowawca Krzysztof Gzella
|
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
8.00- 8.45 |
godz.
wych. |
10 |
j. polski |
28 |
j. polski |
28 |
|
|
geografia |
10 |
8.55- 9.40 |
muzyka/plast. |
18 |
j. niemiecki |
22 |
matematyka |
13 |
matematyka |
13 |
j. polski |
28 |
9.50-10.35 |
matematyka |
13 |
matematyka |
13 |
wos |
27 |
j. polski |
28 |
historia |
27 |
10.45-11.30 |
j.
polski |
28 |
j. angielski |
7 |
j. angielski |
7 |
j, niemiecki |
22 |
fizyka |
10 |
11.50-12.35 |
historia |
27 |
zaj. artystyczne |
18 |
chemia |
|
biologia |
49 |
j. angielski |
7 |
12.45-13.30 |
wf |
|
|
|
religia |
13 |
religia |
13 |
wf |
|
13.40-14.25 |
wf |
|
|
|
|
|
zaj. tech. |
10 |
wf |
|
14.30-15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
w
górę
|
KLASA I b
|
wychowawca mgr Hanna Matus
|
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
8.00- 8.45 |
godz.
wych. |
22 |
|
|
j. polski |
8 |
|
|
j. angielski |
7 |
8.55- 9.40 |
j.
polski |
8 |
zaj. tech. |
18 |
religia |
23 |
j. angielski |
7 |
geografia |
10 |
9.50-10.35 |
historia |
27 |
j. angielski |
7 |
matematyka |
12 |
biologia |
49 |
fizyka |
18 |
10.45-11.30 |
matematyka |
12 |
j. niemiecki |
22 |
muzyka/plast. |
18 |
j. polski |
8 |
matematyka |
12 |
11.50-12.35 |
chemia |
13 |
wos |
27 |
j. niemiecki |
22 |
historia |
27 |
j. polski |
8 |
12.45-13.30 |
wf |
|
j. polski |
8 |
|
|
matematyka |
12 |
wf |
|
13.40-14.25 |
wf |
|
religia |
13 |
|
|
zaj. artystyczne |
18 |
wf |
|
14.30-15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
w górę
|
KLASA II a
|
wychowawca mgr Pawe Górecki
|
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
8.00- 8.45 |
godz.
wych. |
27 |
|
13 |
zaj. kom. gr II |
20 |
biologia |
13 |
biologia |
49 |
8.55- 9.40 |
j.
polski |
28 |
matematyka |
13 |
fizyka |
10 |
j. polski |
28 |
fizyka |
18 |
9.50-10.35 |
j.
niemiecki |
22 |
j. polski |
28 |
matematyka |
13 |
j. niemiecki |
22 |
matematyka |
13 |
10.45-11.30 |
wf |
|
religia |
49 |
j. polski |
28 |
matematyka |
13 |
historia |
27 |
11.50-12.35 |
wf |
|
j. angielski |
23 |
wos |
27 |
j. angielski |
23 |
religia |
23 |
12.45-13.30 |
geografia |
10 |
chemia |
13 |
chemia |
10 |
wf |
|
j.angielski |
13 |
13.40-14.25 |
zaj.
kom. gr I |
20 |
historia |
27 |
|
|
wf |
|
geografia |
10 |
14.30-15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
w górę
|
KLASA II b
|
wychowawca mgr Hanna Lewandowska
|
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
8.00- 8.45 |
godz.
wych. |
18 |
j. niemiecki |
22 |
fizyka |
10 |
j. polski |
8 |
fizyka |
18 |
8.55- 9.40 |
matematyka |
12 |
historia |
27 |
historia |
27 |
biologia |
49 |
religia |
13 |
9.50-10.35 |
j.
polski |
8 |
matematyka |
12 |
j. polski |
8 |
j. angielski |
23 |
j. angielski |
23 |
10.45-11.30 |
wf |
|
j. angielski |
23 |
matematyka |
12 |
chemia |
13 |
j. polski |
8 |
11.50-12.35 |
wf |
|
religia |
49 |
biologia |
13 |
matematyka |
12 |
geografia |
10 |
12.45-13.30 |
chemia |
13 |
wos |
27 |
j. niemiecki |
22 |
wf |
|
zaj. kom. gr II |
20 |
13.40-14.25 |
geografia |
10 |
zaj. kom. gr. I |
20 |
|
|
wf |
|
|
|
14.30-15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
w górę
|
KLASA III a
|
wychowawca mgr Halina Stodolska
|
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
8.00- 8.45 |
godz.
wych. |
12 |
|
|
|
|
matematyka |
12 |
j. niemiecki |
22 |
8.55- 9.40 |
j.
niemiecki |
22 |
j. polski |
28 |
matematyka |
12 |
wf |
|
matematyka |
12 |
9.50-10.35 |
muzyka/plast. |
18 |
biologia |
49 |
j. polski |
28 |
wf |
|
j. polski |
28 |
10.45-11.30 |
j.
angielski |
23 |
wos |
27 |
j. angielski |
23 |
j. polski |
28 |
j. angielski |
23 |
11.50-12.35 |
j.
polski |
28 |
matematyka |
12 |
zaj. artystyczne |
18 |
chemia |
13 |
fizyka |
13 |
12.45-13.30 |
historia |
27 |
wf |
|
historia |
27 |
zaj. tech. |
13 |
geografia |
10 |
13.40-14.25 |
religia |
13 |
wf |
|
religia |
13 |
ed. dla bezp. |
22 |
zaj. komp. gr. II |
20 |
14.30-15.15 |
|
|
zaj. komp. gr I |
20 |
|
|
|
|
|
|
w górę
|
KLASA III b
|
wychowawca mgr Grażyna Redmer
|
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
8.00- 8.45 |
godz.
wych. |
28 |
|
|
muzyka/plast. |
18 |
zaj. komp. gr I |
20 |
religia |
13 |
8.55- 9.40 |
historia |
27 |
matematyka |
12 |
zaj. artystyczne |
18 |
wf |
|
j. angielski |
23 |
9.50-10.35 |
matematyka |
12 |
wos |
27 |
j. niemiecki |
22 |
wf |
|
geografia |
10 |
10.45-11.30 |
j.
niemiecki |
22 |
j. polski |
28 |
religia |
13 |
matematyka |
12 |
j. polski |
28 |
11.50-12.35 |
j.
angielski |
23 |
chemia |
13 |
j. polski |
28 |
j. polski |
28 |
matematyka |
12 |
12.45-13.30 |
j.
polski |
28 |
wf |
|
j. angielski |
23 |
historia |
27 |
fizyka |
12 |
13.40-14.25 |
ed.
dla bezp. |
12 |
wf |
|
biologia |
49 |
zaj. tech. |
13 |
|
|
14.30-15.15 |
|
|
|
|
|
|
zaj. komp. gr II |
20 |
|
|
w górę
|